EXAMINE THIS REPORT ON BLOG

Examine This Report on blog

Examine This Report on blog

Blog Article

مقامات روسی ماه گذشته کشورهای غربی را تهدید کردند که در صورت دست زدن به این دارایی‌ها، با پاسخی «شدید» و چالش‌های حقوقی «بی‌پایان» مواجه خواهند داشت.

این گزارش روز ۴ اردیبهشت به صحن علنی ارائه شد و کمیسیون بهداشت خواستار پی‌گیری قضایی آن شده بود، اما نمایندگان مجلس با اکثریت آرا از ارجاع آن به قوه قضاییه مخالفت کردند.

وزارت کشور مصر نیز حادثه تیراندازی را تایید کرد و گفت که این مرد اقامت دائم در مصر داشت. با این حال هنوز جزییات بیشتری از این قتل به طور رسمی منتشر نشده است.

اعتراض جامعه یهودیان مجارستان به دعوت دانشگاه دولتی این کشور از محمود احمدی‌نژاد

مجارستان در اروپای مرکزی بزرگ‌ترین جامعه یهودیان با حمعیت حدود ۱۰۰ هزار نفر را دارد.

فرماندهی انتظامی کشور گفته است که «وضعیت عفاف و حجاب در سطح کشور نسبت به قبل از اجرای طرح مطلوب‌تر بوده و این شرایط در اخبار روزها و هفته‌هایِ آینده روند بهتر و مناسب‌تری خواهد یافت.»

بنابر ارزیابی این پروژه که زیرمجموعه گروه «میان» است، هدف دولت در عدم توسعه پهنای باند خارجی، اجبار غیرمستقیم کاربران به استفاده از سکوهای داخلی همزمان با ایجاد برای محدودیت فیلترشکن‌هاست.

برای شکل دادن گوشت این کباب گوشت چرخکرده را از قیف رد می‌کنند و سپس روی باربیکیو گریل و کبابی می‌کنند.

بیانیه شرکت‌کنندگان کنفرانس بین‌المللی علوم هسته‌ای ایران

این تاجر کانادایی اسرائیلی تبار روز سه‌شنبه به ضرب گلوله کشته شد. یک منبع امنیتی مصری به رویترز گفت که احتمالا انگیزه این قتل در شهر اسکندریه «سرقت» است.

در همین حال، یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سرعت اینترنت در ایران گفته که «وضعیت اینترنت در کشورهایی مثل عراق، افغانستان و پاکستان به مراتب از ما بهتر است».

کانون فیلمسازان مستقل «حکم ۸ سال حبس و شلاق» برای محمد رسول‌اف را محکوم کرد

ادعای خبرنگار عراقی: بارزانی در سفر به تهران، تعهداتی داد

خوراک بادمجان و عدس ادامه مطلب چگونه خریدی رضایت‌بخش داشته باشیم؟ ادامه مطلب شربت‌های مناسب تابستان ادامه مطلب مطالب مرتبط

Report this page